Zubná
pohotovosť

Klinika kvalitnej medicíny

Miesto, kde znovu
nájdete zdravie a krásu...

Zubná ambulancia

Naša stomatologická ambulancia v moderných priestoroch RYANT clinic je určená všetkým klientom, ktorí od zubného lekára očakávajú profesionálny prístup, kvalitné služby a bezbolestné ošetrenie s použitím najmodernejších stomatologických postupov a technológií. Náš tím ponúka širokú škálu stomatologických služieb – ošetrenie kazov, zubných defektov a tráum zuba, koreňové ošetrenie zuba, extrakciu zuba, protetiku a dentálnu hygienu. Náš klient je vždy vopred oboznámený s liečebným plánom a detailmi plánovaného zákroku vrátane cenovej kalkulácie stomatologického ošetrenia. Objednajte sa u nás skôr, než bude neskoro, a my Vás presvedčíme, že návšteva zubára môže byť príjemná.

Dermatologická ambulancia

Na RYANT clinic úspešne pôsobí aj dermatologická ambulancia, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti kožnej medicíny. Koža je najväčší orgán ľudského tela, chráni nás pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a plní veľa ďalších dôležitých funkcií, preto si zaslúži primeranú pozornosť. Náš tím skúsených odborníkov dokáže riešiť široké spektrum zdravotných a estetických problémov súvisiacich s kožou. S využitím najmodernejších technológií odstraňujeme materské znamienka, výrastky, bradavice a rozšírené cievky, liečime akné, ekzém, plesne, a mnohé ďalšie ochorenia kože a nechtov.
Cítite, že nie ste „vo svojej koži“? Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť v našej ambulancii.

Estetická klinika

Estetická klinika ponúka riešenia v oblasti estetickej a laserovej dermatológie určené pre klientov, ktorí chcú v krátkom čase vylepšiť drobné nedostatky na tvári alebo na tele spôsobené vekom a únavou. Veľkou výhodou je ambulantný charakter zákrokov, ktoré nevyžadujú prerušenie či zmenu súčasného životného štýlu klienta. Pod dohľadom skúseného dermatológa a s využitím špičkových prístrojov vám dokážeme omladiť pleť, vyhladiť vrásky, odstrániť jazvy, škvrny a pehy, zbaviť Vás nežiaduceho ochlpenia, celulitídy a strií a upraviť poklesnuté kontúry tváre.
Užívajte si mladistvý a svieži vzhľad aj vo vyššom veku a navštívte našu estetickú kliniku v atraktívnych priestoroch RYANT clinic.

Alergologická ambulancia

Ochorenia imunitného systému a rôzne formy alergií trápia čoraz viac ľudí. V našej špecializovanej ambulancii diagnostikujeme a liečime alergické ochorenia kože, ako sú ekzémy, opuch, svrbenie a začervenanie pokožky, vyrážky či žihľavka. Najskôr Vám urobíme alergologické testy, ktoré odhalia príčinu alergie a určia, ktorý alergén spúšťa alergickú reakciu (najčastejšie ide o chemické látky z kozmetiky, čistiacich prostriedkov a potravín). V prípade, že sa preukáže prítomnosť alergie, náš špecialista nastaví liečbu tak, aby Vás zbavil jej nepríjemných prejavov.
Ak máte Vy alebo Váš lekár podozrenie, že za Vašimi kožnými problémami stojí alergia, objednajte sa na vyšetrenie v našej ambulancii v príjemných priestoroch RYANT clinic.

Urologická klinika

Špecializovaná urologická ambulancia ponúka starostlivosť o Vaše urologické zdravie. Vedie ju MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s vyše 13-ročnou praxou. Ambulancia využíva najmodernejšie technológie na diagnostiku a liečbu zdravotných či estetických urologických problémov, ktoré dokážu negatívne ovplyvniť kvalitu života nášho klienta.
Ak máte urologické problémy (napr. problémy s močením) alebo ťažkosti súvisiace s erektilnou dysfunkciou, chcete podstúpiť odstránenie plodnosti (vazektómia) alebo čoraz populárnejšiu obriezku (cirkumcízia), naši odborníci Vám radi pomôžu. Objednáme Vás na presný čas a hodinu a privítame Vás v príjemných priestoroch RYANT clinic.

Prečo Ryant Clinic?
medzinárodné skúsenosti
krátke čakacie doby
najnovšie trendy
najmodernejšie vybavenie
Vyšetrenia okrem akútnych stavov sú len na vopred objednaný termín objednajte sa na 0950 526 846

Fotogaléria priestorov