Zubná
pohotovosť

Klinika kvalitnej medicíny

Miesto, kde znovu
nájdete zdravie a krásu...

doktormoje bio
DMYTRO BABČUK
Zubný lekár
doktor
Dr. Dmytro Babčuk
Zubný lekár
Som zubný lekár, registrovaný v Slovenskej komore zubných lekárov. Od roku 2012 som pôsobil na chirurgickom oddelení krajskej stomatologickej polikliniky a neskôr na súkromnej stomatologickej klinike v Žiline. Od roku 2014 sa špecializujem na mikrochirurgickú endodonciu a prácu s operačným mikroskopom.
Absolvoval som pracovné stáže a školenia pod vedením popredného českého odborníka v oblasti mikrochirurgickej endodoncie a dentálnej implantológie MUDr. Jiřího Škrdlanta - prvého lekára, ktorý začal v Českej republike používať operačný mikroskop v stomatológii. Hovorím slovensky, anglicky, rusky a ukrajinsky.
doktorkamoje bio
TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
doktorka
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
Som atestovaná kožná lekárka so špecializáciou dermatovenerológ, členka Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej lekárskej spoločnosti. Po ukončení štúdia na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine som pôsobila na Dermatovenerologických oddeleniach v nemocnici Nitre a Banskej Bystrici.
Viac ako 10 ročnú prax v estetickej a korektívnej medicíne som absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky). Mala som možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využívam a kombináciou rôznych techník sa snažím o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov. Špecializujem sa na estetickú medicínu, preto sa pravidelne zúčastňujem na zahraničných kongresoch a školeniach, najmä na svetovo najuznávanejších Dubai Derma a AMWC Monako. Tam čerpám cenné informácie od odborníkov z celého sveta, vďaka čomu môžem pracovať podľa najnovších svetových trendov.
doktorka
DOMINIKA CIBULKOVÁ
dermatológ
doktormoje bio
PETER BLAŠKO
urológ špecialista
doktor
MUDr. PETER BLAŠKO
urológ špecialista
Som atestovaný lekár so špecializáciou urológ. Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som nastúpil na Urologické oddelenie FNsP Trenčín a neskôr do FNsP Žilina. Špecializačnú skúšku z Urológie som dokončil na SZU v Bratislave pod vedením zrejme najväčšej urologickej osobnosti na Slovensku prof. MUDr. Jána Brezu, DrSc., dr.h.c,. Počas mojej viac ako 17 ročnej urologickej praxe sa pravidelne zúčastňujem domácich aj zahraničných kongresov a stáží v rámci Európskej Urologickej Asociácie. Som členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej urologickej spoločnosti, Spoločnosti pre ultrazvuk v medicíne a držiteľ certifikátu "Intervenčná ultrasonografia v urológii".
Pravidelne vykonávam urologické operácie aj komplikovanejšie endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie sa venujem aj andrológii (problematike starnúceho muža) a oblasti reprodukčnej medicíny.
doktor
FILIP MACÁŠEK
urológ
sestrička
LENKA STRAPKOVÁ
biomedicínsky špecialista
sestrička
LENKA HODASOVÁ
zdravotná sestra
sestrička
ALENKA RATULOVSKÁ
zdravotná sestra
sestrička
MÁRIA KUBIČKOVÁ
zdravotná sestra
asistentka zubára
LENKA ĎURANOVÁ
recepčná
BARBORKA ŠŤASTNÁ
manažérka recepcie
recepčná
NIKOLA BAKUSOVÁ

Zubná ambulancia

Naša stomatologická ambulancia v moderných priestoroch Kliniky Zdravia je určená všetkým klientom, ktorí od zubného lekára očakávajú profesionálny prístup, kvalitné služby a bezbolestné ošetrenie s použitím najmodernejších stomatologických postupov a technológií. Náš tím ponúka širokú škálu stomatologických služieb – ošetrenie kazov, zubných defektov a tráum zuba, koreňové ošetrenie zuba, extrakciu zuba, protetiku a dentálnu hygienu. Náš klient je vždy vopred oboznámený s liečebným plánom a detailmi plánovaného zákroku vrátane cenovej kalkulácie stomatologického ošetrenia. Objednajte sa u nás skôr, než bude neskoro, a my Vás presvedčíme, že návšteva zubára môže byť príjemná.

Dermatologická ambulancia

Na Klinike Zdravia úspešne pôsobí aj dermatologická ambulancia, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti kožnej medicíny. Koža je najväčší orgán ľudského tela, chráni nás pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a plní veľa ďalších dôležitých funkcií, preto si zaslúži primeranú pozornosť. Náš tím skúsených odborníkov dokáže riešiť široké spektrum zdravotných a estetických problémov súvisiacich s kožou. S využitím najmodernejších technológií odstraňujeme materské znamienka, výrastky, bradavice a rozšírené cievky, liečime akné, ekzém, plesne, a mnohé ďalšie ochorenia kože a nechtov.
Cítite, že nie ste „vo svojej koži“? Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť v našej ambulancii.

Estetická klinika

Estetická klinika ponúka riešenia v oblasti estetickej a laserovej dermatológie určené pre klientov, ktorí chcú v krátkom čase vylepšiť drobné nedostatky na tvári alebo na tele spôsobené vekom a únavou. Veľkou výhodou je ambulantný charakter zákrokov, ktoré nevyžadujú prerušenie či zmenu súčasného životného štýlu klienta. Pod dohľadom skúseného dermatológa a s využitím špičkových prístrojov vám dokážeme omladiť pleť, vyhladiť vrásky, odstrániť jazvy, škvrny a pehy, zbaviť Vás nežiaduceho ochlpenia, celulitídy a strií a upraviť poklesnuté kontúry tváre.
Užívajte si mladistvý a svieži vzhľad aj vo vyššom veku a navštívte našu estetickú kliniku v atraktívnych priestoroch Kliniky Zdravia.

Alergologická ambulancia

Ochorenia imunitného systému a rôzne formy alergií trápia čoraz viac ľudí. V našej špecializovanej ambulancii diagnostikujeme a liečime alergické ochorenia kože, ako sú ekzémy, opuch, svrbenie a začervenanie pokožky, vyrážky či žihľavka. Najskôr Vám urobíme alergologické testy, ktoré odhalia príčinu alergie a určia, ktorý alergén spúšťa alergickú reakciu (najčastejšie ide o chemické látky z kozmetiky, čistiacich prostriedkov). V prípade, že sa preukáže prítomnosť alergie, náš špecialista nastaví liečbu tak, aby Vás zbavil jej nepríjemných prejavov.
Ak máte Vy alebo Váš lekár podozrenie, že za Vašimi kožnými problémami stojí alergia, objednajte sa na vyšetrenie v našej ambulancii v príjemných priestoroch Kliniky Zdravia.

Urologická klinika

Špecializovaná urologická ambulancia ponúka starostlivosť o Vaše urologické zdravie. Vedie ju MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s vyše 13-ročnou praxou. Ambulancia využíva najmodernejšie technológie na diagnostiku a liečbu zdravotných či estetických urologických problémov, ktoré dokážu negatívne ovplyvniť kvalitu života nášho klienta.
Ak máte urologické problémy (napr. problémy s močením) alebo ťažkosti súvisiace s erektilnou dysfunkciou, chcete podstúpiť odstránenie plodnosti (vazektómia) alebo čoraz populárnejšiu obriezku (cirkumcízia), naši odborníci Vám radi pomôžu. Objednáme Vás na presný čas a hodinu a privítame Vás v príjemných priestoroch Kliniky Zdravia.

Prečo Klinika Zdravia?
medzinárodné skúsenosti
krátke čakacie doby
najnovšie trendy
najmodernejšie vybavenie
Vyšetrenia okrem akútnych stavov sú len na vopred objednaný termín objednajte sa na 0950 526 846

Fotogaléria priestorov